קנה עכשיו

סקריפט מסגרות
$150

קבצי עזרה

המדריך המלא

מסגרות

כלי ידידותי ליצירת ועריכת מסגרות - ידני ואוטומטי! אפשרות ליצור מסגרות אוטומטי לפי קוד ועוד. הסקריפט גם מחדש השתמשות בסגנונות למסגרות שניתן לשנות ולהחיל בלחיצה.

הסקריפט הינו כלי חשוב ועיקרי מאוד בכל קובץ תג המכיל מסגרות, הנותן מענה מושלם ליצירת מסגרות ועיצובם בדיאלוג חדשני וחכם. וכמו"כ מאפשריצירה ושליטה במסגרות שבקובץ בצורה חדשנית וחכמה.

הסקריפט משוכלל מאוד, ונותן מענה לכל ענייני המסגרות בתג, מעבר למה שהיה קיים עד היום. הסקריפט יעיל לכל נושא המסגרות בחמשה חלקים עיקריים*:

 • יצירת המסגרות
 • עיצובן
 • שמירת הסגנון והחלתו למסגרות אחרות
 • קריאת נתוני מסגרות קיימות
 • שינוי מסגרות קיימות

* כדי להבין משמעות של כל ענין, יש לקרוא בפידיאף

ניתן לומר שלאחר הפקת הסקריפט נתחיל לראות יותר ויותר ספרים המשתמשים במסגרות ורקעים בתוכנת תג, מה שלא ראינו עד היום, מחמת הקושי והמחסור בכלים לעיצוב המסגרות כיאות.

חוות דעת

 1. י.ק., א"י

  יצרתי מסגרות מרובות וזה מדהים!!!

 2. גבריאל ע

  תמיד זה מתחיל מהלקוח. לקוח שרצה מסגרות כמו ב… טוב איך עושים מסגרות על כל הספר בלי לעבוד מסגרת מסגרת. הכי טבעי היה לרכוש את הסקריפט מסגרות של ר' דוד. פעם אחת מעצבים את המסגרת יוצרים סגנון ו… מחילים אותו על כל הפסקאות שבאותו הסגנון. אח"כ אם רוצים לשנות גם כן בלחיצת כפתור משנים כל כל המסגרות. ממש תענוג. תהליך העבודת המשיך כאילו לא עשינו במסמך כמה מאות מסגרות. תודה!

 3. ב.ש., א"י

  אני רכשתי את הסקריפט, ועם העדכונים האחרונים הוא פשוט יעיל ומדויק בצורה שלא תאמן. את המחיר של הסקריפט כבר כיסיתי מזמן בשעות שחסכתי… סקריפט חובה לכל ספר המכיל מסגרות וכדומה. יישר כח רבי דוד!

 4. ר.ב., א"י

  תודה על הסקריפט. הוא נפלא ומריץ יפה וכ"כ מקל את העבודה… בלעדיו לא הייתי יכולה!!!!!! הוא מעולה ועובד נפלא!

 5. א.א., א"י

  הסקריפט פתח לי אפשריות חדשות, שלא הייתי חולם עליהם. בתוך דקות אחדות קיבל הספר צורה אחרת לגמרי! סקריפט חזק מאוד, עם שלל אפשריות ידניות ואוטומטיות. שוה כל שקל!

 6. S., א"י

  יש לי ספר עם מאות מסגרות ורקעים לפסקאות. השתמשתי בסקריפט הנ"ל ותוך מספר דקות הכל היה מסודר בצורה מדויקת. השרות מצוין בהתחלה לא כ"כ הבנתי את כל הפונקציות. קיבלתי טלפון מרבי דוד שטרח להסביר לי אותו בצורה מדויקת. אגב לא כדאי לעבוד איתו לפי שעות אלא גלובלי. היות וזה יותר מידי מהר

 7. י.פ., א"י

  זה דבר אדיר, שווה כל שקל. מומלץ לכל.

 8. א.א., א"י

  קבלתי ספר מעומד לתקנו, הספר הכיל בתוכו הרבה מסגרות. מציאת ותיקון המסגרות עם הסקריפט חסך לי הרבה שעות!!! הסקריפט מובנה בטוב טעם ודעת!!!

 9. י.י., א"י

  ממש לא להאמין, עד עכשיו עבודה במסגרות הייתה מעט מסורבלת, עכשיו הכל מהנה, ידידותי ממש בלחיצת כפתור, כל שינוי אתה רואה בתצוגה "אמיתית", ובכלל האפשרות של שמירת מסגרות, אתה יכול לבנות מסגרת כולל צבע רקע, קו, צל… וכו וכו… שומר אותה ומשתמש בה מתי שאתה רוצה משנה רק את הגודל שבסקריפט זה ממש קל.

 10. י.פ., א"י

  והוא נפלא ביותר, מיקל בהרבה במהלך העבודה – הפך את תג לתוכנה גרפית!

 11. ע.ק., א"י

  מאוד ידידותי וקל

הוסף חוות דעת

האימייל לא יוצג באתר.