קנה עכשיו

סקריפט תצוגת טקסט מתוחכם
$50

קבצי עזרה

המדריך המלא

תצוגת טקסט מתוחכם

הסקריפט נותן כמה אפשרויות של תצוגת טקסט. תצוגת טקסט הנבחר בחלון תצוגה גדול, תצוגת טקסט הנמצא ע"י מחרוזת חיפוש.

השימוש הבסיסי - הצגת טקסט נבחר

כשרוצים לראות טקסט מסוים בחלון תצוגה גדול, לדוגמא כאשר עורכים קובץ קרנינג ורוצים לראות את השינויים, בוחרים את הטקסט הרצוי ומפעילים את הסקריפט. יש כמה אופציות לקבוע מה הסקריפט יציג: הבחירה בלבד, כל השורה, שלשה שורות הסמוכות, או כל הפסקה.

השימוש העיקרי - חיפוש בכל הקובץ

מלבד התועלת הבסיסית והשימושית של הסקריפט, יש עוד תועלת עצומה. לפעמים, צריכים לעבור על קובץ בחיפוש טקסט, כלומר, לחפש איזה טקסט בכל הקובץ. אם יש הופעות רבות של טקסט כזה, העבודה יכולה לעייף את המשתמש מהר!
ע"י סקריפט זה העבודה הזאת נהפכת (כמעט) לתענוג! כותבים מחרוזת החיפוש בתיבת חפש של תג, ומגדירים מה שצריך בסקריפט. אח"כ מריצים את הסקריפט, ובכל הופעה של הטקסט, הסקריפט יציג אותו בפונט גדול שקל מאוד להסתכל בה! יש בסקריפט כל אפשרויות חיפוש שיש בתוכנה חוץ מהתייחסות לתכונות. יש כמה הגדרות בענין כגון באיזה גודל יציג את הטקסט, גודל של הדף תצוגה, ומיקומו.

פונקציה נוספת - חיפוש טקסט מתיבת החיפוש

לפעמים, עושים החלפה בכל הקובץ, ורוצים לוודא שהטקסט שהוחלף הוא הטקסט הנכון. הסקריפט נותן דרך קלה מאוד לעבור על זה. שותלים איזה סימן זמני ליד כל טקסט שהוחלף, ואח"כ מריצים את הסקריפט שיחפש את התו הנוסף ויציג אותו. ניתן לבחור שהסקריפט ימחוק את התו הזמני בתצוגה כדי שתוכל תקבל תצוגה אמיתית בלי הפרעות.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “תצוגת טקסט מתוחכם”

האימייל לא יוצג באתר.