קנה עכשיו

סקריפט פייג'ס+
$100

קבצי עזרה

המדריך המלא

סרטוני הדרכה

הדגמה כוללת

יש עוד סרטונים על הסקריפט כולל סט של 9 סרטונים. אפשר להורידם מתוך הפידיאף.

פייג'ס+

כלי עזר נפלא לטיפול בעמודים והצגת עמודים אחרי החלוקה. אפשרויות דפדוף ובחירת עמודים, מחיקת עמודים, מספור עמודים. עובד גם ברב טקסט.

בשעת עימוד, וגם אחרי העימוד, תמיד צריכים להגיע לעמודים מסויימים בקובץ, או כדי לדפדף בעמודים להסתכל על העימוד, או לעשות תיקונים ועוד הרבה סיבות. סקריפט זה נותן הרבה כלים ואפשרויות לעזור בענין זה כדלהלן:

 • חיפוש עמודים
  הסקריפט נותן מגוון אפשרויות (גם מתקדמות) לחפש עמודים, כולל חיפוש בעברית וחיפוש "עמוד ב", חיפוש בדילוגים כגון 3 עמודים קדימה או אחורה, והוספת מחרוזת מתמטית למספר עמוד, ועוד דברים חשובים.
 • דפדוף בעמודים
  מלבד חיפוש עמודים מסויימים, הסקריפט נותן אפשרות לדפדף בעמודים ע"י לחצנים קדימה ואחורה - מה שמאוד מקיל לעבור על הקובץ, ובפרט עם תצוגת העמוד כדלהלן.
 • הצגת עמודים
  אפשר להגדיר שבכל חיפוש עמוד, הסקריפט יציג את העמוד בדף תצוגה! זה נותן למעמד מבט אמיתי על העמוד עם כל חלקיה כגון כותרות, ההערות וכותרות צד. בשעת התצוגה, התג לא נעול ובכך אפשר בקלות ליכנס לקובץ לעשות תיקוניים ושיפורים. יש גם אפשרות להגדיר שהסקריפט יפצל את המסך בין קובץ הטקסט לקובץ הדף שעוד יותר מקיל על עבודת תיקונים. הסקריפט גם מודיע על עמוד ארוך\קצר בתוסף של הגדרות בענין.
 • הצגת כפולת עמודים
  הסקריפט מביא אפשרות להציג את הדף ככפולה, כלומר עמוד ימני מול עמוד השמאלי - וזאת בלי שום הגדרות בנתוני דף!! אין תחליף לחידוש הזה!
 • דבל קליק מיוחד
  כהמשך לאפשרות הקודמת, הסקריפט מביא אפשרויות דבל קליק מיוחד! בדבל קליק על טקסט בדף, הסקריפט יביא את אותו קובץ לחזית, ושם את הסמן במקום המדוייק שהקלקת - וזה עובד גם בקובץ כותרות צד, וגם בקובץ כותרות (אפילו בכותרות נשלפות).
 • הדפסת עמודים
  הסקריפט נותן אפשרות להדפיס עמודים בקלות! א"צ ליכנס לדיאלוג ההדפסה של התוכנה, אלא פשוט כותבים רשימת העמודים להדפיס בשדה של הסקריפט וזהו!
 • בחירת עמודים
  לפעמים יש צורך לבחור טווח עמודים, כגון כדי להעתיק אותם, או כדי לעשות פעולה מסויימת רק עליהם. לעשות את זה ידני קצת קשה לשים את הסמן, לגלגל הקובץ וכו'. הסקריפט נותן אפשרות זאת בקלות - כותבים טווח עמודים בשדה וזהו!
 • מחיקת עמודים
  לפעמים צריכים למחוק טווח עמודים - הסקריפט נותן אפשרות זאת בקלות. (התועלת בזה יוצא בעיקר ברב קבצים כדלהלן)

בכל העניינים הנ"ל, הסקריפט עובד גם בריבוי קבצים! כלומר, שתוכל להגדיר שבכל פעולה שתעשה ע"י הסקריפט, הסקריפט יבצע אותו על כל הקבצים המשוייכים!

 • כל קבצי הערות השייכים לקובץ הנוכחי.
 • כל קבצי רב טקסט השייכים לקובץ הנוכחי.
 • כל הקבצים הפתוחים.

בלחיצה אחת, כל הקבצים המשוייכים נפתחים. בחיפוש עמוד, הסקריפט יביא את כל הקבצים לאותו עמוד! בבחירת עמודים, ובמחיקת עמודים, הפעול יבוצע לכל הקבצים כפי שהגדרתם - ובלחיצה אחת!

חוות דעת

 1. י.ר., א"י

  זה פשוט מדהים. יש פונקציות שאם היו יודעים שהם קיימות, כבר מזמן היינו מצטיידים בסקריפטים ההם. כנראה פספסתי את ההודעה שזה קיים בפייגס. על כל פנים זה משהו מיוחד.

 2. אברהם כהן

  אני עכשיו עושה פעם ראשונה הגהות ברב טקסט אחרי עימוד, ופתאום אני מגלה כמה זה היה יכול להיות מסובך לדפדף בין הקבצים ולחפש כל פעם את העמוד הרלוונטי, עם הסקריפט פייג'ס הכל אוטומטי! תודה דוד!

 3. י.פ., א"י

  סקריפט אדיר – עידן חדש בתג!

 4. י.י., א"י

  לא נראה לי אפשרי לעבוד בתוכנה בלי הסקריפט הזה, במיוחד להגהות

 5. מ.ק., א"י

  אין מלים לתאר את התועלת והקלות בשימוש בסקריפט

 6. א.פ., א"י

  נהנה ממנו בכל רגע! לא יאומן!

 7. ע.ק., א"י

  חבל על הזמן שוה כל שקל – פשוט מדהים

 8. ש.ל., א"י

  זה פשוט מ ד ה י ם

הוסף חוות דעת

האימייל לא יוצג באתר.