קנה עכשיו

סקריפט תפריטים
$40

קבצי עזרה

המדריך המלא

תפריטים

מאפשר הוספת כעין תפריטים בתג בצורה מאוד נוחה, ומקשי קיצור לתפריטים – עם הרבה אפשרויות

אחד הבעיות הידועות בתג הוא חוסר מקום בתפריטים.

כידוע, תג מאפשר הוספת אפשרויות ופונקציונלי ע"י פקודות חיצוניות. זה יכול להיות פקודה אחת שעושה פעולה מסויימת, או פקודה להפעיל סקריפט. כדי להקל בענין שימוש פקודות חיצוניות והפעלת סקריפטים, תג מאפשר שמירת פקודות בתוך התפריטים ע"י הגדרתם בקובץ tag.ini.

הבעיה הוא שאפשר להכניס קיצורים אלו תוך שני תפריטים; תפריט קובץ ותפריט סקריפטים וממילא יש שני בעיות, 1. שאין מספיק מקום בתפריטים אלו לאחוז את כל הקיצורים. 2. אפילו אם יש, זה נהיה בלאגן שלם כי אין דרך לעשות סדר בהם.

לצורך זה יצרנו סקריפט הזאת "תפריטים". ע"י הסקריפט, אפשר בקלות מעין תפריטים חדשים בלי גבול, ובכך זה מאוד קל לשמור הרבה קיצורים ובתוך סדר.

תענוג!

חוות דעת

 1. ש. ק.

  סקריפט זה אין כדוגמתו ממש! עשיתי לעצמי סדר מכל הסקריפטים שאני צריך על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון… זה ממש "א נחת"…

 2. מ.א., א"י

  תודה רבה, סקריפט מדהים!

 3. ד.ש.

  את האמת, כל הסקריפטים של ר' דוד, הם ממש מצוינים, ואין יום שאני לא משתמש בהם, ולכך אני חייב שיהיה לי סקריפט "תפריט", למנוע את כל הבלאגן שיש לי מרוב כל הסקריפטים, ולאחר שקניתי את סקריפט "תפריט", ראיתי שהכל ערוך לפני כשולחן ערוך ומונע ממני בילבולים וחיפוש שווה אחרי הסקריפטים.

 4. מ.ט., א"י

  ישר כח גדול על הסקריפט הנפלא והמדהים הזה.

 5. ב.ש., א"י

  יישר כח שוב לרבי דוד, על הסקריפט הנפלא!

 6. י.א., א"י

  אנחנו עובדים בעיקר בתג, והתוכנה על הרוב פתוחה במסך, ולכן החלטתי להשתמש בסקריפט הזה כמסמך עזר עשיתי לשונית "אימיילים" ושם רשמתי את כתובות שונות עשיתי לשנוית "טלפונים" שונים אפשר לרכז גם את רשימת החובות שאנשים חייבים לנו כסף הסקריפט בנוי טוווווווב.

 7. מ.ק., א"י

  חשבתי מה הרב DMD כבר יכול לחדש לנו – והנה, שוב עשה מהפכה בנוחות העבודה. תמיד רצינו עוד סקריפטים בתפריטים והוא הסיר את המגבלה בצורה כ"כ נוחה ויפה.

הוסף חוות דעת

האימייל לא יוצג באתר.