קנה עכשיו

סקריפט פונטס
$50

קבצי עזרה

המדריך המלא

סרטוני הדרכה

סרטון הדגמה

פונטס

הסקריפט משמש ככלי חשוב לכל מה שקשור לפונטים: סידורם, הצגתם והפעלתם בדרך ידידותית ומועילה.
הסקריפט לא רק הופך את התג כתוכנות אחרות בזה, אלא אפילו יותר.

תיאור ומעלות הסקריפט

הסקריפט בא להקל בעיקר כשמתחילים פרוייקט חדש.
מי לא מכיר את קושי הענין של בחירת הפונטים - כותרות, ראשי פרקים, טקסט רץ, הפניות, הערות וכו'. שלא לדבר על בחירת הפונטים באופן כללי, גם צריך לנסות גדלים שונים עד שמגיעים לגודל הרצוי, וכל טקסט לפי הראוי לו. פשוט לא קל.
בתוכנות אחרות, זה קצת יותר קל כי יש רשימה נגללת של כל הפונטים, וברשימה רואים את הפונט כהוויתו - ובכך בחירת הפונט, קלה הרבה יותר כיון שרואים אותו כמו שהוא. מ"מ עדיין יש קושי רב בזה, ראשית, כי צריך לעבור על כל 1000+ פונטים שיש במחשב, בנוסף - כדי לעשות החלטה טובה, צריכים לראות את הפונט על הטקסט במסמך, וכל פעם לחזור לרשימה ולחזור למיקום שהיה לפני כן...
כדי להקל מעליכם את הטרחה הנ"ל! כאן נכנס סקריפט Fonts
הסקריפט נותן מענה לכל 3 הבעיות הנזכרים לעיל:

  1. הסקריפט מאפשר תצוגת פונטים בתג, בצורה המקסימלית ביותר המציגה את כל הפונטים המותקנים בתג בדף תצוגה, בצורה ברורה ומאירת עיניים.
  2. הסקריפט מאפשר לסדר את הפונטים בקבוצות ומשפחות. לדוגמה, לסדר את הפונטים לפי שם הייצרן, או לפי סוג השימוש! בכך, קל מאוד למצוא פונט כי לא צריך לגלול את כל הפונטים, אלא רק מה שאתה מחפש - כותרות, טקסט רץ או הערות וכו'.
  3. הסקריפט גם נותן אפשרות להחיל תכונות על הטקסט ולראות את התוצאות מיד. הקלקה בדף תצוגה על הפונט הרצוי, יחיל את הפונט על הטקסט הנבחר - והרשימה נשארת פתוחה במיקום שהיה לפני שהקלקת. הסקריפט גם מציג דיאלוג עם כמה אפשרויות של תכונות כגון גודל פונט, גוף ומשקל. כל שינוי נראה מיד על הדף.
    יש לציין עוד, שאפשר להציג את טקסט הנבחר בדף התצוגה באותיות של כל הפונטים ברשימה. באופן זה תוכל לראות את הכל בבת אחת!

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “פונטס”

האימייל לא יוצג באתר.